ПРО НАС

ПРО КОМПАНІЮ

Компанія SJ Profil постійно займається модернізацією обрудования. В середині 2017 року був закуплено 4 нових верстата з прокату …

НАШІ ПОСЛУГИ

Нова лінія по виробництву гнутого профілю, аналогів якої немає в Україні, дозволяє компанії в найкоротші терміни виконувати великі замовлення.

НАШІ ПАРТНЕРИ

З 2016 компанія вийшла на міжнародний ринок і тісно співпрацює з компаніями в сфері сонячної енергетики країн СНД і ближнього зарубіжжя.

НАШІ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ

Конструкторське бюро

Власне виробництво

Антикорозійна обробка

Поставка “під ключ”

Ціна від виробника

Гарантія якості

НАШЕ ВИРОБНИЦТВО

Гнутий профіль

Виробництво гнутого профілю здійснюється з рулонної стали стандартних і низьколегованих конструкційних марок, методами прокатки та згинання.

Сталь в рулонах

Компанія SJ Profil реалізує рулонну сталь за цінами від виробника. Завдяки розширеним в 2017 р потужностям виробництва ми працюємо з великими підприємствами України.

Переробка рулоної сталі

Власне виробництво з різання сталевого листа на смуги (штрипс), порізки стали на листи в розмір. Перемотка рулонної стали. Нанесення захисної плівки та інші види робіт.

Металообробка

У нас ви можете замовити будь-який з видів продукції за індивідуальними розмірами під свій проект. Наш конструкторський відділ складе проект, розрахунки та кошториси.

Будівлі ЛСТК

Компанія SJ Profil надає послуги з виготовлення та монтажу швидкомонтованих будівель з ЛСТК. Такі конструкції являють собою каркаси з легких сталевих тонкостінних конструкцій.

Опори освітлення

Компанія SJ Profil надає послуги з виробництва різних опор МГК- металеві грановані опори конічної форми. Такі опори застосовують для установки на них легкого обладнання.

Вам потрібен розрахунок проекта?

У нас ви можете замовити будь-який з видів продукції за індивідуальними розмірами під свій проект. Наш конструкторський відділ складе проект, розрахунки та кошториси.