Порізка листів з рулону в розмір замовника

Компанія SJ Profil Ukraine пропонує послугу поперечного різання стали з рулону. Власне виробництво з порізки рулонної сталі на листи в розмір замовника дає нам можливість виконати ваше замовлення будь-якого обсягу в найкоротші терміни.

Перевага нашого обладнання:

Устаткування з порізки рулонної сталі, що застосовується на нашому виробництві дозволяє використовувати різні марки стали з широким спектром параметрів матеріалу. Наші верстати дозволяють використовувати сталь, шириною до 1350 мм., Товщиною до 6 мм.
Висока продуктивність обладнання, що суттєво скорочує терміни виконання замовлень на порізку листа з рулону в розміри замовника.
Практично повна автоматизація процесу дозволяє нам істотно знизити вартість послуг по поперечного різання рулонної сталі на лист.
Застосування листів з рулонної стали в розмір замовника

  1. У виробництві монтажних профілів для підвісних конструкцій з гіпсокартону.
  2. У виробництві сендвіч-панелей.
  3. Виготовлення вагонки (сайдингу).
  4. Виготовлення різних стелажів і складського обладнання.
  5. Виготовлення армуючих профілів для ПВХ систем.
  6. У виробництві профнастилу.
  7. Виготовлення металочерепиці.

Замовити послугу порізки стали з рулону в розмір замовника на нашому сайті досить просто – заповніть форму попереднього розрахунку вартості вашої заявки. Так само ви можете зв’язатися з нашими консультантами, які дадуть відповідь на ваші питання і приймуть заявку в телефонному режимі. Ви так само можете замовити «зворотний дзвінок» і ми зв’яжемося з вами в зручний для вас час.

Замовити розрахунок вартості

Секция 2

Empty section. Edit page to add content here.